Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Influencer projektmenedzser

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

A YouTube-val, az Instával és a többi social oldallal kelsz és fekszel? Van már projektes tapasztalatod? Téged keresünk...
favourite
Cégnév
Star Network MCN Kft.
Elvárások
- rajongásig szereted az influencereket
- van már projektes tapasztalatod
- nyitott, magabiztos személyiség vagy
Feladatok
- Influencerek felkutatása
- Kisebb szponzorációs projekt lemenedzselése
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok