Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Exchange Assistant

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Mi a Mindshare-nél hiszünk az eredeti gondolatok erejében, és mint médiaügynökség abban, hogy a médiaeszköz is generálhat kreatív ötleteket.
favourite
Teljes szöveg
Fontosnak találjuk, hogy minden feladatot, ügyféli kihívást friss és új szemszögből, a dinamikusan változó fogyasztási, azon belül is médiafogyasztási szokásokhoz alkalmazkodva, új technológiákkal, élenjáró, bátor kreativitással, na meg persze egy csipetnyi teljesítményfetisizmussal közelítsünk meg.

Amit kérünk:
• Médiatervező munkatársak munkájának támogatása
• Médiatervek feldolgozása, megrendelők kezelése
• Futó kampányok nyomon követése, médiatulajdonosokkal történő kapcsolattartás
• Ajánlatok bekérése médiatulajdonosoktól, professzionális kapcsolattartás

Készségek, melyeket elvárunk:
• 1-2 éves tapasztalat média területen (ügynökség vagy médiatulajdonos)
• Excel magas szintű ismerete
• Precizitás, ügyfélközpontúság
• Monotonitás tűrés és terhelhetőség
• Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Előnyt jelenthet:
• Médiatervezői szoftverek ismerete

Amit kínálunk:
• Változatos ügyfélkör
• Versenyképes jövedelem
• Vidám, barátságos munkakörnyezet
• Fejlődési lehetőség
• Nemzetközi ügynökségi háttér

Küldd el fényképes önéletrajzodat a következő címre:
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok