Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Grafikus

Marketing / Média > Grafika, kreatív

favourite
Cégnév
Mitte Communications
Amit ajánlunk
Professzionális háttér
Jó csapat
Változatos feladatok
Versenyképes fizetés
Feladatok
On-és offline kampányok kreatív elemeinek tervezése-kivitelezése
Vizuális koncepciók kialakítása, grafikai tervezés
Kiadványok, prospektusok és egyéb nyomtatványok vizualizációjának készítése, tördelése, gondozása, nyomdai előkészítése
Web design előkészítésében, kialakításában való részvétel (psd)
Előny
Tapasztalat WordPress sablonok kezelésében
Animációs, 3D vagy videoszerkesztési tapasztalat
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok