Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Account Manager

Marketing / Média > Értékesítés, account

favourite
Elvárások
Minimum 2 éves ügynökségi tapasztalat
Meggyőzőkészség
Kiváló angol nyelvismeret szóban és írásban
Feladatok
Kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás, hálózatépítés
Konfliktusok kezelése, a cég érdekeinek és az ügyfelek kiszolgálásának összehangolása
Projektmenedzsment, feladatok kiadása és határidők betartása
Prezentációk készítése-előadása
Megrendelések, árajánlatok készítése, utánkövetése, szerződéskötés
Szoros együttműködés a menedzsmenttel és a szövegíró, account és art director munkatársakkal
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok