Sales Managert keresünk

Marketing / Média > Értékesítés, account

Dinamikusan fejlődő műsorkészítéssel foglalkozó cégünk további bővítéséhez sales manager kollégákat keresünk!
favourite
Cégnév
Daylight Média Kft.
Elvárások
• Értékesítői tapasztalat
• Nagyszerű kommunikációs készség
Amit ajánlunk
• Versenyképes jövedelem
• Céges telefon
• Hosszú távú karrierlehetőség
• Nyugodt, családias légkörű iroda
Feladatok
• Régi partnereinkkel való kapcsolattartás, valamint új megrendeléseiknek felvétele
• Új partnerek felkutatása
• Új megrendelésekkel kapcsolatos dokumentáció, e-mailezés, telefonálás
• Személyes látogatások a partnereinknél, helyszínbejárás
• Cég profiljába tartozó felületek értékesítése
• Új ügyfelek felkutatása
• Találkozók megszervezése
• Elérhetőségek rendszerezése
Előny
• Értékesítésben szerzett tapasztalat
• Médiafelület értékesítési tapasztalat (előny)
• Talpraesett, kitartó, önálló munkára képes személyiség
• Proaktivitás
• Kiváló kommunikációs képesség
• MS Office felhasználó szinten ismeri
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkaidő Munkaidő Részmunkaidő