INTERNETES ÉRTÉKESÍTŐT KERESÜNK

Értékesítés > Értékesítési asszisztens

Interneten érkezett foglalások rögzítésére és visszaigazolására keresünk KIFOGÁSTALAN gépíró tudással rendelkező munkaerőt
favourite
Cégnév
KEN-EDI TRAVEL
Elvárások
biztos gépíró tudás
Tanulási hajlam
szorgalom
szép kézírás
Amit ajánlunk
Versenyképes jövedelem
5 napos munkarend 0915-17,45 naponta
13. havi fizetés
Utazási keret
Szakmai fejlődés
Családias környezet
Feladatok
internetes foglalások kezelése
egyéb irodai adminisztratív munkák
Előny
utazási irodai gyakorlat
titkárnői gyakorlat
két idegen nyelv tudása írásban és szóban
Teljes szöveg
Újonnan nyíló Teréz körúti irodánkban kifogástalan munkahelyi környezetben várjuk a jelentkezőket fiatalos csapatunkba.
Önéletrajz megküldésével
Nettó fizetési igény megjelölésével
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok