Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

KIADVÁNY FELELŐS

Marketing / Média > Grafika, kreatív

A MAPEI KFT KIADVÁNY FELELŐS MUNKATÁRSAT KERES BUDAÖRSRE
favourite
Elvárások
Minimum középiskolai végzettség
Grafikai programok magabiztos ismerete (Indesign, Illustrator, Photoshop)
Grafikai tördelési és szerkesztési gyakorlat
Magabiztos angol nyelvtudás
Feladatok
 Céges kiadványok, termékismertetők grafikai tördelése, szerkesztése, koordinálása

Rendszeres koordináció az olasz központtal és a hazai osztályokkal a termékismertetőkkel és csomagolásokkal kapcsolatban
Kapcsolattartás nyomdákkal, beszállítókkal, versenyeztetések, megrendelések
Előny
olasz nyelvtudás
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Pest megye