Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Junior Média Tervező

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

favourite
Cégnév
Magyar hátterű, több éve a piacon tevékenykedő teljes körű kommunikációs szolgáltatást nyújtó média és PR ügynökség
Elvárások
• Fél- egy, maximum két éves kommunikációs tapasztalat média ügynökség, média/kiadó/sales house vagy ügyfél oldali területen
• Erős számítógépes ismeretek (MS Excel és PowerPoint)
• Kiváló kommunikációs és prezentációs készségek
• Erős statisztikai és elemző affinitás
• Precizitás, gyors gondolkodás
• Kreativitás, pro-aktivitás
• Nyitott, kellemes, tanulni és fejlődni akaró személyiség
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Amit ajánlunk
• Versenyképes fizetés
• Kellemes munkahelyi környezet
• Fejlődési lehetőség
Feladatok
• Szenior Tervező segítségével magyar és nemzetközi ügyfelek részére marketing stratégia kialakítása, médiatulajdonosokkal való egyeztetések lebonyolítása
• Ügyfelek teljes körű kiszolgálása főként média tervezés és vásárlás területen
• Futó kampányok menedzselése
• Ajánlatok készítésében, prezentációk írásában aktív részvétel
• Napi kapcsolattartás magyar és multinacionális ügyfelekkel
• Post-buy elemzés készítése, kampányeredmények értékelése
• Szenior Tervező napi munkájának segítése
• Adminisztrációs feladatok
Előny
• Média tervező/vásárló tapasztalat
• Jó szintű angol nyelvtudás
• Ügyfélkezelés terén szerzett tapasztalat

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok