Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Utazási irodai adminisztrátor

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Beutaztatási referens

Nagy múltú, kiépített megrendelői hálózattal rendelkező irodánkba adminisztrátor munkatársat keresünk.
favourite
Elvárások
középfokú angol nyelvtudás
precizitás
Amit ajánlunk
változatos munka
fiatalos csapat
versenyképes fizetés
Feladatok
beérkező megrendelések megválaszolása, visszaigazolása
megrendelések rögzítése
hó végi zárás lebonyolításában segítségnyújtás, számlázás
partnerekkel és vendégekkel való kapcsolattartás
Előny
további nyelv ismerete
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok