Junior Médiatervező / vásárló

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Ha szeretnél izgalmas márkákon dolgozni, mindezt multi-mentes és kreatív környezetben, akkor várjuk jelentkezésedet Junior Médiatervező/vásárló pozíciónkra!
favourite
Elvárások
• 1-2 éves tapasztalat médiaügynökségi területen
• középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
• excel és a kutatási szoftverek ismerete és használata
• precizitás, ügyfélközpontúság
Amit ajánlunk
• versenyképes fizetés
• laptop
• összeszokott családias csapat
Feladatok
• senior médiatervező munkatársak munkájának támogatás
• együttműködés a kreatív divízió tagjaival
• médiatervek feldolgozása, megrendelők kezelése
• médiakampányok nyomon követése
Teljes szöveg
Dolgoztál már multinál? Ha igen, akkor tudod, hogy hosszú évek telnek el úgy, hogy csak egy piciny részét látod a folyamatnak.
Nekünk olyan médiás kell, akit a teljes kép érdekel, aki nélkül nem akarunk projektet elindítani, és akivel jó munka után beülni egy fröccsre.

Amit rólunk tudnod kell:
• egy gyorsan fejlődő magyar reklámügynökség média divíziója vagyunk
• a részletek fontosak, de mi komplexen látjuk a feladatokat
• hiszünk az egyéni teljesítményben és a csapatmunkában
• izgalmas márkáink mellett már csak a budai hegyek közelsége a jobb.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok