Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

DTP Operátor

Marketing / Média > Grafika, kreatív

A Greenroom keresi az egyik legfontosabb fogaskerekét.
favourite
Cégnév
Greenroom
Elvárások
• Esztétikai érzék, ami a mutációk szintjén is megjelenik
• Adobe PS, AI, ID szoftverek naprakész ismerete
• Online és offline grafikai munkákban tapasztalat
• 2-3 éves tapasztalat operátorként/grafikusként
• Tipográfiai alapismeretek
• Nyomdai ismeretek
• Angol szövegértés
Feladatok
• Magas szintű grafikai munkák magas szintű mutációja online és offline
• Nyelvi- és méretmutációk
• Tördelés, kiadványszerkesztés, nyomdai előkészítés
• Facebook posztok, dm kreatívok készítése
Előny
• Reklámügynökségi tapasztalat
• Angol nyelvtudás
• Fotóretusálás
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb