Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

McCann Worldgroup Reklámügynökség angol és horvát vagy szerb vagy szlovén nyelven beszélő print projektmenedzser munkatársakat keres
favourite
Elvárások
• 3-5 év releváns tapasztalat projekt menedzsmentben
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Anyanyelvi szintű horvát vagy szerb vagy szlovén nyelvtudás
• Jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség
• Képesség szoros határidők melletti munkavégzésre
Amit ajánlunk
Versenyképes fizetést + egyéb juttatások
• Lendületes csapatban sok szakmai kihívást nemzetközi márkán
• Napos és tágas irodát a Deáktól néhány percre
Feladatok
• Print projektek határidőre történő szállításának menedzselése
• Ügynökségen belüli kivitelezés felügyelete
• Ügyféllel kapcsolat tartása
Előny
• Ügynökségi és/vagy regionális tapasztalat
• Felsőfokú végzettség
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok