TAPASZTALT REFERENST KERESÜNK

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Forgalom és iroda bővülés miatt keresünk referensi gyakorlattal rendelkező munkatársat.
favourite
Cégnév
KEN-EDI TRAVEL
Elvárások
Angol, vagy német nyelvtudás szóban és írásban
Precíz és hatékony munkavégzés
Önálló gondolkodni tudás és döntésképesség
Szükség esetén a cégvezető helyettesítése
Amit ajánlunk
Abszolút versenyképes bejelentett fizetés
Utazási keret a saját utak kínálatából
Jó munkahelyi légkör
Stabil cég háttér
Hétfőtől péntekig tartó munkahét
Feladatok
Komplett referensi munka
Induló csoportok anyagainak összekészítése
Cégvezető munkájának segítése
Előny
Nagy Utazás 3 ismerete
Olasz nyelvtudás
Háttér irodai munka tapasztalat
Gépírás, gyors gépkezelés
Teljes szöveg
Munkakezdés akár azonnal is lehetséges Teréz körúti irodánkban.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok