Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Senior account manager

Marketing / Média > Értékesítés, account

A Roxer Kommunikációs Ügynökség tapasztalt senior account manager munkatársat keres budaörsi irodájába.
favourite
Elvárások
- min. 5 éves ügynökségi munkatapasztalat
- Integrált kampánymenedzsment tapasztalat
- Koncepciófejlesztésben, médiaügynökségi koordinációban jártasság
- Prezentációs gyakorlat
- Ügyfélorientált látásmód
- Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
- Pozitív személyiség, csapatjátékra alkalmasság
- English is a must
Amit ajánlunk
- Versenyképes fizetés
- Változatos, inspiráló feladatok, multinacionális ügyfeleken
- Barátságos szakmai környezet
- Összetartó, professzionális csapat
Feladatok
- Magas színvonalú ügyfél kommunikáció
- Projektmenedzsment, rendezvény koordináció
- Prezentációs anyagok összeállítása, prezentáció
- Kreatív munkafolyamatok koordinálása
- Pénzügyi adminisztráció

Előny
- rendezvényszervezői gyakorlat
- digitális területen szerzett tapasztalat
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Pest megye