Account executive

Marketing / Média > Értékesítés, account

A Roxer Kommunikációs Ügynökség ambíciózus, talpraesett account executive munkatársat keres budaörsi irodájába.
favourite
Elvárások
- min. 2 éves ügynökségi munkatapasztalat
- Alapfokú ATL, BTL, digitális projektmenedzsment tapasztalat (rendezvényes tapasztalat előny!)
- Felelősségteljes, megbízható munkavégzés
- Precizitás, igényes és felelősségteljes munkamorál
- Jó problémamegoldó-képesség, multitasking
- Tanulási vágy, lelkes hozzáállás
- Ügyfélorientált látásmód
- Pozitív személyiség, csapatjátékra alkalmasság
- English is a must
Amit ajánlunk
- Versenyképes fizetés
- Tanulási, fejlődési lehetőség
- Változatos, inspiráló feladatok, multinacionális ügyfeleken
- Barátságos szakmai környezet
- Összetartó, professzionális csapat
Feladatok
- Napi kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel, alvállalkozókkal
- Kampány projektmenedzsment, rendezvénykoordináció
- Árajánlatok, timingok, egyszerűbb prezentációk elkészítése
- Együttműködés a kreatív csapattal
- Pénzügyi adminisztráció

Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Pest megye