Repülőjegy értékesítő

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Repülőjegy értékesítő

Az utazom.com repülőjegy értékesítő munkatársat keres
favourite
Teljes szöveg
Az utazom.com, az egyik vezető online utazási iroda repülőjegy értékesítőt keres.

A munkatárs feladatai:
- részvétel az értékesítési feladatokban;
- online és offline ügyfelek kiszolgálása;

Várjuk jelentkezésed, ha:

- repülőjegy-értékesítői tapasztalatod van, jól ismered a hagyományos és fapados légitársaságokat;
- megbízható angol nyelvtudással rendelkezel;
- jól és könnyen találod meg a hangot a tapasztalt és kezdő repülőjegy vásárlókkal is;
- könnyen tanulsz és nyitott vagy az új eljárásokra;
- aktív GDS rendszerhasználati ismeret előnyt jelent.

A versenyképes juttatási csomagon túl kellemes munkakörnyezetet, kihívásokkal és élményekkel teli, változatos munkát kínálunk.

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok