Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

SZÁLLODAI RECEPCIÓS BUDAPESTEN

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

A leginnovatívabb szálláshely díjat elnyert BUTIK DESIGN ROOMS üzemeltetője RECEPCIÓS munkakörbe munkatársat keres Budapesten
favourite
Teljes szöveg
Feladatok:
• vendégek érkeztetése, utaztatása
• szállodai szolgáltatások ajánlása
• szállodai foglalások rögzítése
• foglalási rendszerek kezelés (Booking stb.)
• számlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok
• vendégpanaszok kezelése
• vendégszámlák figyelése, fogyasztások szobára terhelése
• szobaasszonyok munkájának elősegítése

Elvárások:
• Felsőfokú tanulmányok (turisztika, vendéglátás)
• Magabiztos angol nyelvtudás, más idegen nyelv ismerete előnyt jelent
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (word, excel)
• Minimum két éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Pontos, precíz, hatékony munkavégzés
• Dinamikus, nyitott személyiség, rendszerlátó képesség, kiváló szervezőkészség, határozott fellépés

Munkavégzés helye: Budapest belváros

Munkakezdés: 2017. június

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés