Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

SENIOR ACCOUNT MGR @UP

Marketing / Média > Marketing manager

UP Advertising is looking for a Senior Account Manager to join our growing team.
favourite
Cégnév
UP Advertising
Elvárások
4+ years relevant agency experience, experience on integrated campaign management, ability to manage multiple projects, excellent administration, fluent English, strong communication, presentation and team working skills.
Feladatok
Handling large client’s integrated campaigns, preparing regular client and agency reports, managing projects in project management system; ensuring quality control, attending client meetings, networking with subcontractors.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok