Telepített idegenvezető, Görögország

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Telepített idegenvezetőt keresünk 2 hónapra görög területre. Szakmai tapasztalattal rendelkezők és pályakezdők jelentkezését is várjuk!
favourite
Cégnév
Grand Tours 2000 Utazási Iroda
Elvárások
•tárgyalóképes angol nyelvtudás,
•terhelhetőség, nagy munkabírás, önálló munkavégzésre való képesség és igény,
•kreativitás, gyors problémamegoldó képesség,
•ápolt megjelenés,
•megbízhatóság, kezdeményezőkészség, pozitív gondolkodás, rugalmasság, nyitottság,
•erős alkalmazkodási készség, támogató attitűd,
•számítógépes ismeretek.
Amit ajánlunk
•versenyképes jövedelem,
•stabil háttér,
•családias környezet,
•dinamikus, lendületes csapat,
•előrelépési lehetőség.
Feladatok
•utasok fogadása, elhelyezése
•utasok teljes körű tájékoztatása, kiszolgálása 2 hónapig
•partnerekkel való kapcsolattartás
•adminisztratív feladatok ellátása, görög partnerekkel való kapcsolattartás
Előny
•idegenvezetői tapasztalat,
•görög nyelvismeret.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Szakmai tapasztalattal rendelkezők és pályakezdők jelentkezését is várjuk!
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Külföld