Shading TD

Marketing / Média > Grafika, kreatív

Azonnali kezdéssel keresünk új munkatársat teljes munkaidőben a budapesti csapatunk erősítésére az alábbi feltételek mellett.
favourite
Cégnév
colormass
Elvárások
• 3ds Max vagy más 3D grafikus software (pl. Houdini, C4D, Maya) kitűnő ismerete
• Photoshop kitűnő ismerete
• Kiemelkedő LookDev képességek (mint művészi mint technikai szempontból)
• A physically based shadelés és renderelés kítűnő ismerete
• Magas motiváció kiemelkedő minőségű képek készítésére
• Precíz, teljességre törekvő munkavégzés
Feladatok
• Objektumok felületi jellemzőinek (shaderek) beállítása
• Complex anyagok digitalizálása különböző rögzítési technikák segítségével
• Textúrák készítése, módosítása
• A legújabb BRDF rögzítési technológiákkal való kísérletezés
Előny
• Fényelési és fényképezési tapasztalat
• PBR textúra scanneléssel való tapasztalat
• Corona Renderer ismerete
Jelentkezésed a jobs kukac colormass.com címre küldd a következő információkkal:
• Portfólió
• Amerikai típusú önéletrajz
• Körülbelüli fizetési igény

További információt a hirdetésről itt találsz: http://colormass.com/jobs/shading-td
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok