Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

CONTENT MANAGER

Marketing / Média > Egyéb

A Tricky Communications stratégiai tervezésben és projekt menedzsmentben is jártas, tapasztalt content manager-t keres bővülő csapatába.
favourite
Elvárások
Min. 2 éves ügynökségi tapasztalat
Kreatív szemlélet, jó íráskészség, online trendek ismerete, önállóság és precizitás
Izgalmas ügyfelek (Nikon, Nespresso, Arany Ászok, Absolut, Gyermelyi és még sokan mások)
Integrált kampányok
Versenyképes fizetés
Fiatal csapat, jó hangulat
Légkondi és csocsóasztal
Feladatok
Közösségi oldalak menedzselése, szövegírás
Aktivitások kitalálása, koordinációja és elemzése
Kreatív brainstormingokon való részvétel
Médiavásárlás
Előny
Portfólió
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok