Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Marketing / Média > Produkciós munkák

McCANN Budapest / CRAFT is looking for a Print Quality Supervisor in our implementation team.
favourite
Elvárások
- knowledge of desktop applications, file formats, specifications
- excellent multi-tasking, problem-solving skills; thrives in high-volume, deadline-driven environment
- accurate, detail-oriented
Feladatok
- responsible for output of all print projects
- quality control, review of all work on adapted materials
- manage revisions based on brief/client feedback
- following Brand guidelines
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok