Utazásszervező munkatárs

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Céges és nyelvi utazással foglalkozó budapesti utazási irodába keresünk utazásszervező és értékesítő munkatársat.
favourite
Cégnév
Confhotel Travel
Elvárások
Szakirányú idegenforgalmi végzettség
Többéves szakmai tapasztalat utazásszervezés, bonyolítás és értékesítés területen
Aktív tárgyalóképes angol nyelvismeret, írásban és szóban
Önálló, megbízható, precíz és pontos munkavégzés
Kitűnő kommunikációs- és szervezőkészség
Eredményorientáltság
Erős számítógépes ismeretek (MS EXCEL, WORD, levelező program)
Feladatok
Egyedi utazási szolgáltatások összeállítása, bonyolítása és értékesítése
Teljes körű adminisztrációs feladatok ellátása
Nyilvántartások és elszámolások készítése
Az értékesítési és marketing tevékenység támogatása
Előny
Közösségi média kiváló ismerete és használata
CeSYS rendszer használat
Külföldi nyelvtanfolyam szervezési ismeret
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés