Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Junior Kommunikációs Projekt Manager (Média)

Marketing / Média > Marketing és projectmanagement, üzletfejlesztés

Ha érdekelnek a digitális kommunikációs megoldások és vezettél már projekteket, Téged keresünk!
favourite
Cégnév
Vizeum
Elvárások
-1-2 éves munkatapasztalat médiatervező,
kommunikációs vagy projekt
management területről
-a digitális kommunikációs
eszközök és megoldások ismerete
Feladatok
-média fókuszú kommunikációs
projektek tervezése és menedzselése,
projekt-teamek munkájának irányítása

-prezentációk írása és tartása ügyfelek
számára
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok