Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Online marketing manager

Marketing / Média > Marketing manager

Dabason működő központunkba kollégát keresünk
favourite
Cégnév
DIEGO Kft.
Elvárások
Magasszintű proaktivitás és online marketing affinitás
Innovatív, önálló munkavégzés, nagy munkabírás
1-3 éves szakmai tapasztalat – online marketing területen
Franchise partnerekkel való kapcsolattartás és online marketing tanácsadás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint, Gmail, stb.)
Felhasználói szintű ismeret marketing szoftverekben (Google Analytics, CMS, hírlevél szoftver, Google Adwords, Facebook Ads…)
Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
Amit ajánlunk
Versenyképes jövedelem, ösztönző programok
Fiatalos csapat, hosszútávú munkalehetőség
Folyamatos fejlődési lehetőség (haladó marketing továbbképzések)
Online fejlesztésekben aktív közreműködés
Feladatok
Marketing tervek kivitelezése
Külső marketing partnerekkel való kapcsolattartás
Webes és közösségi médiafelületek kezelése, nyomonkövetése, frissítése, hírlevelek szerkesztése, statisztikák és prezentációk előkészítése
Online reklámkampányok megtervezése, kivitelezése
A kreatív, marketing és értékesítési részlegekkel való kapcsolattartás
Előny
Lakberendezési affinitás, érdeklődés
Webshopban szerzett tapasztalat
A cégek és a fogyasztók felé irányuló marketing kommunikációs tapasztalat
Társalgás szintű angol nyelvtudás
Felsőfokú végzettség
Fényképes önéletrajzokat a bérigény és a pozíció megjelölésével az alábbi címre várunk:
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Egyéb
munkavégzés helye Munkavégzés helye Pest megye