Szállodai értékesítési vezető

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Értékesítési manager

Nemzetközi cégcsoport értékesítési vezetőt, marketingest keres Ausztriában működő szállodái számára, saját szervezésű síutak/nyaralások értékesítésére
favourite
Cégnév
HolidaySport Group
Elvárások
Az ideális jelölt:
- Utazási irodánál vagy belföldi/külföldi szállodánál értékesítési munkakörben szerzett 3-5 éves gyakorlattal rendelkezik
- Síturizmusban, síutak értékesítésében jártas
- Német vagy Angol nyelvet legalább középfokú szinten beszéli
- Online marketingben jártas
- Naprakész számítógépes ismeretekkel rendelkezik, a Microsoft Office programokat (Word, Excel, Outlook stb.) és a webes felületeket felhasználói szintűen ismeri és használja
- A szállodaiparban használt szoftvereket és webfelületeket adminisztrátori szintűen ismeri (online/offline front office programok, channel manager, értékesítési csatornák, pl. Booking.com adminisztrációs felületei)
- B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
- Kiváló kommunikációs készséggel bír, vendégorientált, proaktív szakember
- Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes
- Logikus, kreatív gondolkodásmód, határozott fellépés jellemzi
Amit ajánlunk
- Dinamikus munkahelyi környezet
- Tagja lehetsz egy fiatalos és kreatív csapatnak
- Tanulási, fejlődési és előre lépési lehetőség
- Versenyképes jövedelem, megegyezés szerint
Feladatok
- A szállodák napi szintű értékesítési feladatainak ellátása
- Marketing stratégia kidolgozása a menedzsment támogatásával
- Árazás, akciók/kampányok lebonyolítása, hírlevelek készítése
- Potenciális értékesítési csatornák felkutatása
- Partnerekkel, csoportszervezőkkel, utazási irodákkal való kapcsolattartás
- Napi szintű kommunikáció a recepcióval
- Kapacitásfigyelés
- Online foglalási rendszerek kezelése
- Esetenként rezervációs teendők ellátása (telefonon/e-mailben érkező foglalások kezelése, árajánlatadás)
Egyéb megjegyzés
Munkavégzés helye: rugalmas munkavégzési hely (Magyarország / home office)

Cégcsoportunk által üzemeltetett ausztriai szállodák:

Haus Lavendel:
25 szobás családias vintage sítusú szálloda, május és szeptember közötti nyitva tartás

HolidaySport Hotel & Skiresort:
a Haus Lavendel szomszédságában, közvetlenül az Ossiach-i tó partján fekvő 600 ágyas üdülőközpont, mely a téli szezonban, decembertől március végéig síszállodaként üzemel
pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Egyéb