Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Taktikai Médiatervező

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Szeretnéd alapos tervezői tapasztalatod új helyen kamatoztatni? Munkába visszatérni vágyó kismamák jelentkezését is szívesen várjuk!
favourite
Elvárások
Precizitás
Monotónia tűrés
Magas stressz tűrő képesség
Kiváló ügyfélkezelés
Hosszú távú elköteleződés a meghirdetett munkakörben
Határidők szigorú betartása
Office ismeret
Amit ajánlunk
Versenyképes fizetés és juttatási csomag
Nemzetközi munkakörnyezet
Vidám csapat
Szakmai fejlődési lehetőség
Feladatok
Elsősorban közterületi kampányok önálló menedzselése, részletes tervek készítése
Kapcsolattartás ügyféllel, és médiatulajdonosokkal
Összetett adminisztratív folyamatok vezetése
Folyamatos, precíz riporting
Szigorú kampánykövetés
Gyártási folyamatok menedzselése adminisztratív oldalról
Előny
Online irány iránti nyitottság
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkaidő Munkaidő Részmunkaidő