Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Traffic manager

Marketing / Média > Médiatervezés, -vásárlás

Magyarország piacvezető kommunikációs ügynöksége keresi leendő kollégáját, aki a média kampányok anyagleadásának koordinációjáért és ütemezésért felel
favourite
Elvárások
felsőfokú végzettség
jó projektmenedzsment készség
analitikus gondolkodásmód, precizitás
problémamegoldó készség
jó kommunikációs készség
Excel kiváló ismerete
Amit ajánlunk
versenyképes fizetés, béren felüli juttatások
fiatalos, lendületes légkör
szakmai fejlődési lehetőség
Feladatok
kapcsolattartás a a kreatívokért felelős alvállalkozókkal,
házon belüli kapcsolattartás az Account managerekkel illetve a Kreatív osztállyal,
a hirdetési anyagok formai és technikai kritériumainak alapján leadási lista készítése,
a hirdetési anyagok kiküldésének intézése, a határidők nyomon követése.
Előny
reklámügynökségi gyakorlat hasonló területen
középfokú angol nyelvtudás
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok