Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Senior Account Manager wanted

Marketing / Média > Marketing manager

Keressük azt a proaktív és kreatív lángelmét, aki egy junior lelkesedésével és egy senior rutinjával képes új dimenziókat nyitni.
favourite
Teljes szöveg
Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha:
• minimum 3 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
• folyékonyan és magabiztosan kommunikálsz angolul
• rutinosan használod az Office alkalmazásokat (Excel, PowerPoint, Word)
• képes vagy komplex projektek menedzselésére
• gyakorlottan készítesz prezentációt, amit profin elő is adsz
• kisujjadban van a BTL
• inspirálnak a nagy nemzetközi ügyfelek
• a problémákat kihívásnak éled meg
• az a fajta csapatjátékos vagy, aki már a jelenlétével motivál
• követed a trendeket, képben vagy a fiatal célcsoporttal
• „B” kategóriás jogosítványod van

Nálunk feladataid lesznek:
• részvétel nemzetközi márkák marketing tervének kialakításában, követésében és betartatásában, a kivitelezési javaslatok kidolgozásában
• ügyfélre szabott, komplex, egyedi ajánlatok és prezentációk készítése
• kapcsolattartás a partner ügynökségekkel, a munkafolyamatok optimalizálása
• rendszeres és folyamatos kampány optimalizáció
• kiemelt projektekben való részvétel
• rendezvények szervezése, kommunikációs céljainak azonosítása, értékelése
• piacfigyelés

Amit mi adunk neked:
• teret a kibontakozásra :)
• versenyképes fizetést
• felelősségteljes pozíciót egy szuper saját csapatban
• előrelépési lehetőséget és befolyást a stratégiai döntésekben
• inspiráló és fiatalos, modern munkakörnyezetet

Mikor kezdhetsz? Ha megvan a kémia, akkor már tegnap!
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok