Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Keresőmarketing specialista

Marketing / Média > Egyéb

Az MEC PPC specialistát keres. Jelentkezz, ha széleskörű tudásodat Magyarország egyik vezető médiaügynökségénél szeretnéd kamatoztatni!
favourite
Elvárások
•Legalább 2-3 éves tapasztalat PPC területen
•Google Adwords minősített vizsga
•Facebook business manager ismerete
•Google Analytics ismerete
•Legújabb keresési trendek ismerete és folyamatos követése
•Hárombetűs rövidítések iránti feltétlen rajongás
•Önkifejezés nagyon kevés karakterben is
•Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
Amit ajánlunk
•Folyamatos fejlődési lehetőség
•Sok Excel-táblázat, beépített karakterszámlálóval
•Korrekt fizetés, kiemelkedő cafeteria csomag
•Fiatalos, lendületes csapat
•Szerteágazó ügyfélportfolió (kis ügyfelektől nemzetközi nagyvállalatig)
Feladatok
•PPC kampányok (Google, Facebook, Etarget) tervezése, menedzselése, optimalizálása, elemzése, szövegírás
•Kapcsolattartás a kiemelt PPC ügyfelekkel
•25 karakterbe komplex márkaüzenetek belesűrítése
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok